• AHOL Střední odborná škola

AHOL Vyšší odborná škola

AHOL - Vyšší odborná škola vznikla v roce 1996 a v současné době nabízí pro studenty studium v sedmi vzdělávacích programech. Dlouhá léta škola působila v Ostravě-Zábřehu na Petruškově ulici. Od přelomu roku 2017/2018 se škola přestěhovala do nových prostor na Dušní ulici a škola získala nejmodernější zázemí ze všech vyšších odborných škol v Ostravě.

Dlouhodobým cílem AHOL - Vyšší odborné školy je poskytovat studentům kvalitní vzdělávání v denní i dálkové formě. Škola klade důraz na maximální propojení teoretických a praktických znalostí. V závěru studia studenti konají praxi buď v České republice nebo v zahraničí.

INFORMACE K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Naši odborní garanti:

Ing. Leopold Sulovský           Horolezec, sportovec, podnikatel a senátor (Odborný garant vzdělávacího programu "Cestovní ruch")

Doc. PhDr. Josef Mrhač, CSc.      Významná pedagogická osobnost (Odborný garant vzdělávacího programu "Předškolní a mimoškolní pedagogika")   

Mgr. Stanislav Šuška              Šéftrenér Atletiky Poruba, trenér dvou mistryň světa v hodu oštěpem. (Odborný garant modulu "Sportovní aktivity")

Ing. Radúz Mácha                   Ředitel sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje. (Odborný garant vzdělávacího programu "Finanční řízení")