SOŠVOŠŠkolní jídelnaCateringCentrum celoživotního učeníKAPŠ
Home
Výpis blogu
Červenec
24

Volná pracovní místa

Hledáme nové kolegy na pozici učitele odborných předmětů a zeměpis - dějepis.
Volná pracovní místa
Červen
29

Čtvrté kolo přijímacího řízení

Máte-li zájem studovat od příštího školního roku maturitní obor Hotelnictví, Cestovní ruch nebo Gastronomii, případně učební obor Kuchař – číšník, můžete se do 30. srpna 2017 přihlásit do 4. kola přijímacího řízení. Máme ještě volná místa v oborech!
Čtvrté kolo přijímacího řízení
Červen
6

Třetí kolo přijímacího řízení

Máte-li zájem studovat od příštího školního roku maturitní obor Hotelnictví, Cestovní ruch nebo Gastronomii, případně učební obor Kuchař – číšník, můžete se do 23. června 2017 přihlásit do 3. kola přijímacího řízení. Máme ještě volná místa v oborech!
Třetí kolo přijímacího řízení
Květen
29

Harmonogram závěrečných zkoušek oboru kuchař - číšník

Kompletní harmonogram závěrečných zkoušek pro studenty třetího ročníku oboru kuchař - číšník.
Harmonogram závěrečných zkoušek oboru kuchař - číšník
Květen
19

Harmonogram maturit pro dny 22. - 24. 5.

Kompletní harmonogram maturit pro studenty závěrečných ročníků maturitních oborů.
Harmonogram maturit pro dny 22. - 24. 5.
Květen
15

Další stážisté v Bad Neustadtu – pokračování a návrat domů

Téměř celý minulý týden včetně víkendu probíhal v pracovním duchu. V sobotu a v neděli se v Bad Neustadtu konal veletrh týkající se elektromobilů, elektrokol a všeho, co s výrobou těchto produktů souvisí. Ve volném čase jsme tuto výstavu navštívili, což bylo velmi zajímavé.
Další stážisté v Bad Neustadtu – pokračování a návrat domů
Květen
11

Květnový workshop s Miroslavem Moldřikem

V prostorách Gastrostudia AHOL proběhl ve čtvrtek 11. května workshop s Miroslavem Moldřikem, šéfkuchařem hotelu City City. Workshop byl zaměřen na přípravu pokrmů za použití ČAJE a KÁVY v kuchyni.
Květnový workshop s Miroslavem Moldřikem
Květen
2

Druhé kolo přijímacího řízení do maturitních oborů

Máte-li zájem studovat od příštího školního roku maturitní obor Hotelnictví, Cestovní ruch nebo Gastronomii, můžete se do 25. května 2017 přihlásit do 2. kola přijímacího řízení.
Druhé kolo přijímacího řízení do maturitních oborů
Květen
1

Další stážisté v Bad Neustadtu

V pondělí 1. května 2017 začala naše odborná praxe v bavorském Bad Neustadtu, kam jsme vyrazili v rámci projektu Erasmus+ - KA1 – Za praxí do Evropy.
Další stážisté v Bad Neustadtu
Duben
28

Výsledky příjímacího řízení školní rok 2017/2018

Výsledky příjímacího řízení školní rok 2017/2018.
Výsledky příjímacího řízení školní rok 2017/2018

Jakub Čeřovský míří na světové finále

Jakub Čeřovský zahájil tento školní rok poněkud netradičně – 1. září 2016 se stal vítězem 25. ročníku prestižní soutěže Elite Model Look za Českou republiku. Využili jsme této ojedinělé příležitosti a položili mu pár otázek: 

 

Jakube, až dosud jsme Vás ve škole vnímali jako nadějného barmana, který začal vyhrávat barmanské soutěže. Proč jste se rozhodl zkusit štěstí v modelingu?

Jakub: Jsem svým způsobem exibicionista a baví mě dělat show pro lidi. Dobrý model by měl být svým způsobem také herec. Obě profese mají pro mě stejné kouzlo. Zkusit modeling bylo pro mě moc lákavé, protože jsem se vždy zajímal o módní trendy.

Co vás překvapilo ve finále soutěže Elite Model Look?

Jakub: Velmi vstřícná a přátelská atmosféra všech soutěžících a zúčastněných, kdy jsme si v těchto vypjatých chvílích byli všichni vzájemně velkou oporou.

Jak jste se na toto finále vlastně připravoval?

Jakub: Osobně jsem se připravoval hlavně psychicky a tak trochu i fyzicky. Před samotným finále jsme měli pětidenní soustředění v hotelu Ambasador, kde jsme získali nejednu dobrou radu.

Čím se z Vašeho pohledu liší modelingová soutěž od těch barmanských?

Jakub: Hlavně je to asi o velké možnosti cestování a poznávání jiných krajin a kultur v rámci modelingu. Co se týče obou oblastí, je to o velkých zkušenostech, poznání a navazování nových kontaktů.

Jste vítězem Elite Model Look za Českou republiku. Co Vás teď bezprostředně čeká?

Jakub: Bezprostředně mě čeká příprava na celosvětové finále soutěže Elite Model Look konající se v Lisabonu v Portugalsku, kdy se musím nejvíce zaměřit na jazykovou stránku.

 

Děkujeme Jakubovi za rozhovor a přejeme, aby byl i ve světovém finále této prestižní modelingové soutěže úspěšný. Držíme pěsti!!!

 

Vaše jméno:
Váš e-mail:
ochrana proti spamu
' '
opište kód z tohoto obrázku do následujícícho pole: