SOŠVOŠŠkolní jídelnaCateringCentrum celoživotního učeníKAPŠ
Home
Výpis blogu
Září
19

Hledáme kolegyni/kolegu

Nabízíme volné místo na pozici učitel/učitelka AJ
Hledáme kolegyni/kolegu
Září
7

Třídní schůzky

Třídní schůzky se konají ve čtvrtek 7. 9. 2017 v 16:00 hodin.
Třídní schůzky
Srpen
29

Pozvánka na slavnostní zahájení školního roku 2017/2018

Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018 pro všechny žáky školy proběhne v pondělí 4. 9. 2017 v 8:30 hodin v hotelu Clarion Congress Hotel Ostrava. Na toto zahájení srdečně zveme i všechny rodiče žáků prvních ročníků. Na setkání s Vámi se těší pedagogický sbor a vedení školy.
Pozvánka na slavnostní zahájení školního roku 2017/2018
Srpen
28

Odborná praxe v Grandhotelu Pupp

Žáci AHOL - Střední školy gastronomie, turismu a lázeňství se zúčastnili odborné praxe v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech.
Odborná praxe v Grandhotelu Pupp
Srpen
28

Podzimní termín jednotných závěrečných zkoušek

Podzimní termín jednotných závěrečných zkoušek
Srpen
28

Podzimní termín maturitní zkoušky

Podzimní termín maturitní zkoušky
Červen
29

Čtvrté kolo přijímacího řízení

Máte-li zájem studovat od příštího školního roku maturitní obor Hotelnictví, Cestovní ruch nebo Gastronomii, případně učební obor Kuchař – číšník, můžete se do 30. srpna 2017 přihlásit do 4. kola přijímacího řízení. Máme ještě volná místa v oborech!
Čtvrté kolo přijímacího řízení
Červen
6

Třetí kolo přijímacího řízení

Máte-li zájem studovat od příštího školního roku maturitní obor Hotelnictví, Cestovní ruch nebo Gastronomii, případně učební obor Kuchař – číšník, můžete se do 23. června 2017 přihlásit do 3. kola přijímacího řízení. Máme ještě volná místa v oborech!
Třetí kolo přijímacího řízení
Květen
29

Harmonogram závěrečných zkoušek oboru kuchař - číšník

Kompletní harmonogram závěrečných zkoušek pro studenty třetího ročníku oboru kuchař - číšník.
Harmonogram závěrečných zkoušek oboru kuchař - číšník
Květen
19

Harmonogram maturit pro dny 22. - 24. 5.

Kompletní harmonogram maturit pro studenty závěrečných ročníků maturitních oborů.
Harmonogram maturit pro dny 22. - 24. 5.

Anglická závěrečná frekvence – podzim 2016

Závěrečné vysílání anglické frekvence vám přináší informace o dění v Londýně během posledního týdne. Po volném víkendu, kdy jsme společně poznávali krásy Londýna, následoval druhý pracovní týden. Pro stážisty to neznamenalo prakticky nic nového, protože už věděli, jak se do práce včas dopravit a co je tam čeká.

 

V průběhu obou pracovních týdnů byl všechny stážisty na jejich pracovištích zkontrolovat jejich doprovod. Při každé návštěvě jsme si vyslechli, jak manager, nebo jiná pověřená osoba dané společnosti hodnotí pracovní nasazení našich stážistů. Musíme přiznat, že jsme byli opravdu mile překvapeni. Na všechny naše stážisty jsme slyšeli samou chválu na to, jak se v práci snaží, profesionálně vystupují, jsou flexibilní a samostatní, chtějí se učit novým věcem, zajímají se o dění kolem sebe a chtějí si vyzkoušet co nejvíce odborných činností. A i když někteří z nich nejsou v angličtině tak dokonalí, dokážou se díky své snaze a houževnatosti prosadit. Naši školu tedy reprezentují na jedničku, proto na ně můžeme být zaslouženě hrdí.

 

V pátek, který je posledním pracovním dnem, budou stážisté v práci už jen dopoledne, protože se musí přesunout na ADC College, kde odpoledne proběhne certifikace. Jde o slavnostní předání certifikátů, které potvrzují splnění odborné stáže. Poté se všichni dopraví do svých rodin, aby si zabalili svá zavazadla a naposledy povečeřeli s rodinami. V sobotu dopoledne nás bude čekat odvoz na letiště Stansted, kde doufejme, bez problémů projdeme všemi kontrolami. Dále věříme v klidný let a hladké přistání na letišti v Brně. Odtud nás vyzvedne minibus a ve večerních hodinách dorazíme do Ostravy, kde už budou stážisty určitě očekávat jejich rodiny a příbuzní.

 

Tímto se s vámi anglická frekvence loučí a těšíme se nashledanou zase doma v ČR!

  

Doprovod stážistů:

 

Mgr. Anna Slaninová a Mgr. Petr Škuta 

 

 

Vaše jméno:
Váš e-mail:
ochrana proti spamu
' '
opište kód z tohoto obrázku do následujícícho pole: