SOŠVOŠŠkolní jídelnaCateringCentrum celoživotního učeníKAPŠ
http://www.ahol.cz
 > 
VOŠ
 > 
Aktivity školy
 > 
Další aktivity
 > 

Adaptační pobyt

Adaptační pobyt
Fotogalerie 2014
Video Adaptační kurz 2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adaptační kurz proběhl v areálu koupaliště RICCO v Příboře.

Pokud si chcete adrenalinové zážitky vyzkoušet i na vlastní kůži, tak si udělejte do Příbora výlet.

My můžeme jen vřele doporučit.

Více informací na webových stránkách: www.koupaliste.cz

 

 

 

 Vzpomínka na rok 2013

 

Podívejte se, jak jsme se výborně bavili na loňském adaptačním pobytu v Příboře:

 

#mce_temp_url#

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=KCpkhfWUVcQ

 

 

 

 

Adaptační pobyt 2013

Adaptační pobyt

studentů prvních ročníků AHOL - VOŠ 2014

 

 

 

Jako každoročně i v letošním školním roce jsme přivítali naše nové studenty netradičním sportovně-adrenalinovým adaptačním pobytem :-)))

 

I přes poměrně chladné počasí, jsme si pobyt opravdu užili.

 

Adaptační pobyt proběhl již potřetí v areálu koupaliště RICCO v Příboře

ve dnech 3. a 4. září 2014.

 

 

 

 

 

 

A jak letošní adaptační kurz probíhal?

 

Dopolední program byl zaměřen na seznámení se studentů v rámci jednotlivých studijních skupin ... teda takový byl náš "předadaptační" plán, že rozdělíme studenty do skupin a ti budou plnit úvodní úkoly ... realita byla ale nakonec (k našemu překvapení) úplně jiná. Bylo úplně jedno, kdo patří do které skupiny a co na AHOLu bude v nejbližších letech studovat. My jsme se totiž drželi hesla "Jsme TÝM AHOL" a proto jsme hned úvodní aktivity plnili jako jeden velký tým. Lukostřelba a skákací boty byly skvělým zpestřením dopoledního programu. Studenti také soutěžili ve tvorbě nejoriginálnějších adaptačních placek, přičemž vítězkou se nakonec stala Lucka Polášková z MLZ1.

 

Odpolední blok zahájili sportovně-adrenalinové aktivity - aquazorbing, box, drtivé porážky, nafukovací překážková dráha. Byli jsme nadšeni, že se nám podařilo překonat časový rekord koupaliště v bludišti. Ale důležitější než časy a vítězství byly především překonané zábrany, vyzkoušení nových sportů a hlavně naprosto uvolněná a přátelská nálada, která u našich aktivit panovala. Adrenalinové aktivity byly doplňovány dalšími hrami (ať už deskovými nebo pantomimickými).

 

Zlatým hřebem programu bylo podle nás i reakcí studentů jako každý rok večerní posezení u ohně. Každý z nás měl možnost říct svá přání, očekávání i zkušenosti. Musíme přiznat, že letos jste byli hodně upřímní a my si toho samozřejmě vážíme.

 

Noční hodinová komentovaná prohlídka příborského hřbitova za svitu loučí byla zakončením našeho organizovaného programu. Netušili jsme ovšem, že se zase v hojném počtu sejdeme i po půlnoci u ohně a u chatek a budeme se studenty diskutovat o vzdělávání, životě i o naprosto obyčejných věcech...

 

Milí studenti prvních ročníků, dovolte mi, abych vám upřímně poděkovala za vaši upřímnost, aktivitu, ochotu, perfektní přístup a chování i dobrou náladu!!!

 

Milí kolegové, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala i vám za výbornou organizaci této akce. Především bych chtěla poděkovat hlavní garantce adaptačního pobytu Mgr. Nadi Makové.

 

Zvláštní dík patří určitě všem zaměstnancům koupaliště RICCO pod vedením Ing. Korčáka (který se stal členem AHOL týmu :-)) a Markovi Kabotovi za inspirativní přístup, úžasné nápady, ochotu a energii.

V neposlední řadě děkujeme také Ondrovi Baarovi za doplnění našeho večerního programu netradičními hrami.

 

 

Doufám, že adaptační pobyt splnil všem jejich očekávání a že se budete těšit na další nejen školní, ale také mimoškolní akce pořádané naší vyšší odbornou školou!

 

 

Vaše ředitelka

Michaela Drozdová

Vaše jméno:
Váš e-mail:
ochrana proti spamu
' '
opište kód z tohoto obrázku do následujícícho pole: